ЖИТТЯ ЯК ПІСНЯ, А ПІСНЯ ЯК ЖИТТЯ

Народна пісня. Найдорожча, мила.
Вона в душі щоденно й уві сні.
Над цілим світом розпускає крила...
Там, де людина, там її пісні.

Надія Красоткіна

 

27 жовтня у глядацькій залі Миколаївського міського палацу культури «Корабельний» відбувся святковий концерт з нагоди 20-річного ювілею народного вокального ансамблю «Вітовчани».

Щастя людини – у творчості. Воно є джерелом духовної наснаги, насолоди цінностей, що відкривають шлях до храму душі, до краси. Саме такими щасливими людьми є учасниками народного вокального ансамблю «Вітовчани», який уже протягом 20 років творить світ краси, примножуючи духовну скарбничку попередніх поколінь, зводячи високо в піднебесся сонцесяйний храм української національної культури.

Історична довідка.

Створений колектив був у 1997 році на базі ПК «Металург» при народному хорі «Світанок» за згодою та підтримки керівника хору Ворошилова Миколи Миколайовича, об’єднавши  біля себе людей різних професій: робочих, вчителів, медпрацівників, творчу інтелігенцію.

У репертуарі колективу багато пісень, обрядів, колоритних народних звичаїв, які ансамабль  привіз із багатьох творчих подорожей по Україні. Це такі чудові твори як «Заручини», «Українські вечорниці», «Веселий ярмарок», «Проводи до козацького  війська», «Коляда»  та ще багато інших чудових обрядів, які Василь Стефанюк обробив й перетворив на яскраве сценічне дійство.

            Одним із перших фестивалів, у якому взяв участь цей колектив був  фестиваль «Коляда-2000»  у м. Рівне, де вони стають дипломантами. Це була перша сходинка у різнобарвному творчому житті колективу.
            Творче життя учасників народного вокального ансамблю «Вітовчани» багате на події і досягнення. За 20 років було багато творчих конкурсів, фестивалів, концертів, записів на телебаченні. 

Багато цікавого відбувається у житті колективу: виступи на концертах, колядування, щедрування, зйомки на телебаченні. Народний вокальний ансамбль «Вітовчани» давно вже став візитною карткою Миколаєва. Жодне свято не проходить без виступів цього чудового колективу.

Керівник та учасники народного ансамблю «Вітовчани» постійно знаходяться у творчому пошуку нових не менш захопливих пісень та обрядів, вони активно пропагують українську народну пісню, намагаючись додати, до традицій українського народу, сучасний колорит.

Народний вокальний ансамбль «Вітовчани» виконує не тільки українські народні пісні, а й багато пісень, які вони привезли з творчих подорожей.  За весь період існування колективу,  «Вітовчани» неодноразово брали участь у багатьох конкурсах та фестивалях. Вони – лауреати фестивалю фольклорної пісні у Польщі, лауреати фестивалю фольклорної та бардівської  пісні в м. Кузнецовськ Рівненської області, дипломанти Всеукраїнського фестивалю «Коляда-2000» м. Рівне, Всеукраїнського фольклорного фестивалю «Забави у княжому місті» (м. Теребовля Тернопільської області), неодноразові лауреати обласного огляду фольклорних ансамблів «Троїсті музики», лауреати обласних оглядів «Місяцелік», «Материнська пісня».

Як кажуть самі учасники ансамблю: «Такі виступи дарують веселий настрій, чудове самопочуття, любов до людей, радість до життя». Учасникам ансамблю добре відомо, для того, щоб бути щасливими, треба жити заради чогось такого, що необхідно всімі собі, і людям. У нашому випадку – це пісня, мелодійна та дзвінка.

Плине час і стає зрозуміло, що в репертуарі колективу повинні з’явитися пісні, які відповідають духу сьогодення. Керівнику довелося їх шукати, а  відібрати найкраще допомагали глядачі своїми небайдужими оплесками.

Так, у репертуарі з’явився цикл козацьких пісень, а потім і цікаве народне дійство «Проводи до козацього війська», з яким колектив став лауреатом обласного огляду традиційних українських обрядів Миколаївщини.

Приємним сюрпризом для колективу стало запрошення до участі в міжнародному фестивалі козацької пісні «Гайда», який проходив у місті Мінську, Білорусь. Це дало змогу  не тільки поспілкуватись з іншими учасниками фестивалю, а й обмінятися досвідом і збагатити  пісенний репертуар. Є ще один пласт пісень, які в цьому  колективі називають «піснями для душі» і залюбки їх співають.

Одним із вагомих здобутків минулого року стала перемога на Всеукраїнському телевізійному проекті «Фольк-music». Шлях до перемоги був тернистим. Тривалий час ансамбль проводив репетиції, вдосконалював свої вокальні вміння. Василь Йосипович як досвідчений керівник, практик з великим багажем знань, доклав максимум зусиль аби на записі телепередачі, що відбувся у травні 2016 року, його ансамбль пролунав гарно, як єдиний організм.

Колектив ансамблю представив у своїй конкурсній програмі пісню «Світе місяць». Спостерігаючи за виступом ансамблю, емоції просто переповнювали душу. І через хвилювання, і через те, що переможну композицію «Вітовчани» заспівали з  українською естрадною співачкою, заслуженою артисткою України  Інеш.

За версією Всеукраїнського телевізійного проекту для всіх поколінь «Фольк-music» пісня «Світе місяць» стала піснею року.

Як зазначає сам Василь Йосипович Стефанюк, колектив ансамблю об’єднав навколо себе учасників, які закохані в українську народну творчість, пісню. І саме учасники колективу надихають його на творчість в ім’я мистецтва.

 У глядацькій  залі міського палацу культури «Корабельний» зібралися шанувальники народного вокального співу, які слідкують за творчістю цього самобутнього колективу.

Також у залі були присутні колишні учасники вокального ансамблю і почесні гості, з якими так чи інакше повязаний творчий шлях наших ювілярів.

Тож привітати «Вітовчан» з ювілеєм прийшли представники творчої еліти області й міста: Дорош Анжела Іванівна, головний спеціаліст управління культури, національностей та релігії Миколаївської обласної державної адміністрації; Заборовська Наталя Олексіївна, начальник відділу культурно-мистецької роботи управління з питань культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міської ради; Баштова Наталія Анатоліївна, директор Миколаївського обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи, заслужена артистка України; Дьяченко Олена Василівна, провідний методист міського методичного центру  та клубної роботи; Свистун Артем Олександрович, директор – художній керівник Миколаївського академічного художнього російського драматичного театру; Бондар Людмила Володимирівна, директор Миколаївського міського палацу культури та урочистих подій.

         І прийшли гості не з порожніми руками, а, як годиться, з подарунками та нагородами. Так, Наталя Заборовська у своєму вітальному слові передала найтепліші слова вдячності, а також виконала почесну місію, нагородивши Почесною грамотою міського голови Стефанюка Василя Йосиповича за плідну творчу працю, високий професіоналізм, ініціативність у вдосконаленні системи культурного обслуговування населення міста, вагомий внесок у розвиток і збереження національної культури та з нагоди 20-річчя створення ансамблю.

А ще Наталія Олексіївна вручила Подячний лист міського голови колективу ансамблю за високу професійну майстерність, збереження традицій та надбань українського народу, активну участь у культурно-масових заходах та з нагоди 20-річчя створення колективу.

На святі грамотами управління з питань культури та охорони культурної спадщини за вагомий особистий внесок у розвиток національної культури, збереження традицій українського народу, активну участь в творчому житті міста та з нагоди 20-річного ювілею колективу були відзначені учасники: Павло Білецький, Марія Бондар, Галина й Тетяна Волкови, Любов Малахова, Іван Мацуєв, Олександр Міронов, Марія Носик, Сергій Попов, Віктор Попозогло, Олександр Слісаренко, Наталія Шевчук.

Від обласного управління культури слово тримала Анжела Дорош, яка вручила гарний букет осінніх квітів Василю Стефанюку.

А від обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи зі святом привітала Наталя Баштова, яка свій творчий шлях розпочинала саме з «Вітовчан», тому її привітання було наповнене душевними спогадами: «Народний вокальний ансамбль «Вітовчани» яскрава перлина співочої Миколаївщини. Понад 20 років ваш колектив зігріває глядачів своїм мистецтвом, даруючи їм щастя та насолоду від неповторної краси української пісні, самобутньої обрядовості, колоритних народних звичаїв, елементи яких по крихті збираються під час творчих подорожей Україною та закордоном.

Якісно підібраний і продуманий репертуар робить виступи ансамблю завжди цікавими і змістовними. Через всю творчу ниву, від самого серця, червоною ниткою проходять українські пісні, пронизані людською мудрістю, джерельною чистотою та глибокою історією рідного краю.

Нехай і надалі звучить злагоджений спів народного вокального ансамблю «Вітовчани», народженого у степовому хліборобському краї на многії, многії літа!», - зазначила у своєму виступі пані Наталія та заспівала величальну учасникам колективу.

Олена Дьяченко передала палкий привіт від міського методичного центру та клубної роботи, а також оголосила колективу подяку за відданість аматорському вокальному мистецтву, любов і шану до народної пісні, небайдужість до буття миколаївської громади, активну участь у міських культурно-мистецьких заходах та з нагоди 20-річчя створення колективу, а ще вручила квіти та подарунок.

З особливими словами вітання до всіх вітовчан звернулися Артем Свистун та Людмила Бондар, адже творча співпраця театру, палацу урочистих подій з народним вокальним ансамблем «Вітовчани» має славну історію і будується виключно на добродушних засадах. Про що відзначили гості.

Приєдналися до привітань Луцька Алла Валентинівна, заступник голови адміністрації  Корабельного району Миколаївської міської ради та Богдан Ірина Іванівна, начальник відділу з гуманітарних питань  адміністрації  Корабельного району Миколаївської міської ради, які вручили колективу Подяку голови адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради за багаторічну самовіддану працю, пошук нових форм роботи на засадах духовності і гуманізму, значні професійні здобутки, розвиток української культури та з нагоди 20-річного ювілею.

Матіюк Микола Георгійович, директор Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. О. Ольжича, вручив ансамблю  грамоту за багаторічну творчу співпрацю зі шкільною Ольжичевою родиною вагомий внесок у виховання патріотизму молодої генерації України, усієї спільноти закладу, шани до народних звичаїв і традицій та з нагоди 20-ліття колективу, ляльку-мотанку як оберіг. А Олена Миколаївна Бут, керівник ТОВ «Лакомка», презентувала ансамблю смачний іменинний торт.

Продовжили вітати колектив давні партнери та друзі: Чередніченко Олександр Васильович, голова профкому єдиної первинної організації профспілки металургів і гірників України промплощадки “Миколаївський глиноземний завод” і Бєдрічук Надія Володимирівна.

         Перейняв естафету привітань Олексій Чебан, директор міського палацу культури «Корабельний», відзначивши, що народний вокальний ансамбль «Вітовчани» - осередок народної української культури та чарівна паличка, яка завжди готова прийти на допомогу. Олексій Олександрович  оголосив подяку за вагомий вклад у популяризацію народної пісні, збереження традицій українського народу, високу професійну майстерність та з нагоди 20-річчя колективу учасникам народного вокального ансамблю “Вітовчани”: Петру Бельку, Тетяні і Юлії Войчук, Валентині Зізі, Альоні Коцюрубенко, Тетяні Соколовій, Тетяні Стригун, Ларисі Цитрак, Людмилі Чайці та Володимиру Шаховському.

        

Приємним творчим пісенним привітанням для ювілярів був виступ учасників студії естрадного вокалу «Звезда» (керівник – Світлана Овсяннікова), народного вокального ансамблю «Океаночка» (керівник – Сергій Реутов) та керівників творчих колективів ММПК «Корабельний».

        

Протягом двох годин народний вокальний ансамбль «Вітовчани» радував глядачів своєю творчістю. У виконанні колективу пролунали українські народні пісні: «Зеленеє жито», «Пішов би я в ліс по дрова», «Ой, на горі два дубки», «Чорноморець іде».

Також на святі мали місце твори із циклу «Пісні для душі»: «За тихой рекой», «Казачий распев («Катюша»)» та козацькі пісні: «Їхали хлопці з ярмарку», «Козак від’їжджає», «Козак весілля справляє».

        

А ще колектив виконав пісенну композицію, яка за версією Всеукраїнського телевізійного проекту для всіх поколінь ««Фольк-music» стала піснею року у сезоні 2015-2016.

         Окрім пісень усі присутні у залі мали можливість поринути у цікавий світ народної творчості, переглянувши обрядове дійство «Коляда», яке вітовчани виконали спільно із учасниками молодіжного народного театру «С.Т.У.К» (керівник – Євгеній Блюменфельд), та обряд «Сватання».

        

Наприкінці свята до всіх звернувся керівник колективу Василь Стефанюк, який подякував усім, хто протягом цих 20 років був поряд із колективом, писав його історію, долучався до його творчості та повсякчас підтримував й підтримує зараз. Ще керівник зазначив: «Сьогодні колектив продовжує творити свою історію, пишучи її нові сторінки. І стає зрозумілим, що й дійсно пісня для нас – це життя. Яскраве та насичене життя, наповнене морем приємних подій та моментів».

         Завершився захід традиційною урочистою піснею «Многая літа», яку співав увесь зал разом із народним вокальним ансамблем «Вітовчани».

         Дирекція міського палацу культури «Корабельний» бажає нашому колективу ще багато творчих років життя та наснаги.

З повагою, Максим КОРОВАЙ,

заступник директора

з культурно-масової діяльності

 

ММПК «Корабельний»

Новини

ЗВІТ про творчі…

№ Назва заходу, категорія диплому Дата та місце проведення Назва колективу Кількість учасників 1. Міський огляд-конкурс читців «Нас єднає Тарасове слово»   Диплом...

Докладніше

Не полишали тво…

Під час карантину ми розуміли, що треба діяти так, як того вимагають обставини. Із запровадженням...

Докладніше

Вагомі досягнен…

  Діяльність Миколаївського міського палацу культури «Корабельний», як і закладів культури  м. Миколаєва, як у 2019...

Докладніше

ЗВІТ про творч…

ЗВІТ про творчу діяльність ММПК «Корабельний» у І кварталі 2020 р. За вказаний звітний період – січень-березень...

Докладніше

Кубок Східної Е…

7 березня школа індійського танцю «Лакшмі»(керівниця Н. КОНОНЧУК) міського палацу культури «Корабельний» (директор О. ЧЕБАН)...

Докладніше

Майтер-клас для…

Напередодні 8 Березня – Міжнародного дня прав жінок і миру –  Людмила Чайка, керівниця любительського...

Докладніше

Наші найкращі ж…

Під таким гаслом 4 березня пройшов ряд святкових концертів і творчих привітань для жінок Корабельного...

Докладніше

Чемпіонат Півде…

Зразковий ансамбль сучасного танцю «Жемчужина»  (керівниця Н. КОБЕЛЬЧУК) міського палацу культури «Корабельний» (директор О. ЧЕБАН)...

Докладніше

На хвилях весни…

Творчий колектив міського палацу культури "Корабельний" (директор Олексій ЧЕБАН) весело та яскраво провів зиму й...

Докладніше

Ансамбль "…

З 28 лютого по 01 березня в Українському домі – міжнародному виставковому конгрес-центрі Києва свою...

Докладніше

Обласний конкур…

22 лютого в обласному художньому музеї ім. В. Верещагіна відбувся перший етап обласного конкурсу розмовного...

Докладніше

Фестиваль націо…

21 лютого у міському палаці культури "Корабельниий" за підтримки ГО "Миколаївська міська рада національних товариств...

Докладніше

Вдалі виступи н…

Продовжуючи тему фестивалю всеукраїнського рівня, зазначимо, що подібні творчі заходи для цього колективу є прекрасною...

Докладніше

Всеукраїнський …

15-16 лютого у ПК "Дружба" м. Южне Одеської області відбувся Всеукраїнський різножанровий фестиваль-конкурс мистецтв «Dance...

Докладніше

Першість Одеси-…

Спортивні пари народного ансамблю бально-спортивного танцю "Фантазія" (керівник Ю. КРИЖАНОВСЬКИЙ), які є дійсними членами КСТ...

Докладніше

"Бхарат…

15 лютого в міському палаці культури "Корабельний" відбулися відкриті Всеукраїнські змагання із сучасних танців і...

Докладніше

Творча майстерн…

13 лютого, у переддень Дня Святого Валентина (Дня усіх закоханих), у міському палаці культури "Корабельний...

Докладніше

Яскраві виступи…

Спортивні пари народного ансамблю бально-спортивного танцю "Фантазія" (керівник Ю. КРИЖАНОВСЬКИЙ), які є дійсними членами КСТ...

Докладніше

Майстер-клас ві…

10 лютого  Людмила Чайка, керівниця любительського об'єднання народної творчості «Чарівниця» міського палацу культури «Корабельний» (директор...

Докладніше

Зимовий кубок Г…

08 лютого в танцювальному центрі «Грація» Обласного палацу культури пройшли змагання зі спортивних танців «Зимовий...

Докладніше

Вдалий виступ т…

1-2 лютого у столиці нашої держави – м. Києві –  відбулися  Всеукраїнські офіційні змагання –...

Докладніше

Яскраві та враж…

01 лютого в ККЗ "Ювілейний" (м. Херсон) відбувся Всеукраїнський фестиваль виконавців східних танців "Energy Dance...

Докладніше

Art fest "…

24-26 січня в актовій залі ЧНУ ім. П. Могили стартував XV фестиваль мистецтв «Зірки Причорномор'я-2020»...

Докладніше

Art fest "…

26 січня в актовій залі ЧНУ ім. П. Могили пройшов третій етап XV фестивалю мистецтв...

Докладніше

Art fest "…

Art fest "Зірки Причорномор'я": танцювальне асорті. 25 січня в ЧНУ ім. П. Могили відбувся другий конкурсний...

Докладніше

Art fest "…

24 січня в актовій залі ЧНУ ім. П. Могили стартував XV фестиваль мистецтв "Зірки Причорномор'я-2020...

Докладніше

Поговорили про …

22 січня, у День Соборності України, М. Коровай, заступник директора з культурно-масової діяльності ММПК "Корабельний...

Докладніше

Майстер-клас дл…

21 січня на базі зразкового ансамблю танцю "Водограй" міського палацу культури "Корабельний" (директор Олексій Чебан)...

Докладніше

Вдалий початок …

Зразковий ансамбль сучасного танцю «Жемчужина» (керівниця Наталя Кобельчук) міського палацу культури «Корабельний (директор Олексій Чебан)...

Докладніше

Щедрували для в…

13 січня солістки народного вокального ансамблю «Океаночка» (керівник С. Реутов) ПК «Корабельний» (директор О. Чебан)...

Докладніше

Засяяли весело …

Ось і добігає завершення зимовий цикл свят. Позаду гаряча новорічна підготовка, відзначення якої всі ми...

Докладніше

Привітали війсь…

День Збройних Сил України — святковий день на честь ЗСУ. Встановлений постановою ВРУ 1993 року...

Докладніше

Ксенія Єременко…

7 грудня 2019 р. у Херсонському обласному палаці молоді відбулися  фінали творчих проєктів «Золотий голос...

Докладніше

"Жемчужина…

Наприкінці листопада – напочатку грудня зразковий ансамбль сучасного танцю «Жемчужина» (керівниця Н. Кобельчук) міського палацу...

Докладніше

Вдалі виступи …

Зразковий ансамбль сучасного танцю «Жемчужина» (керівниця Н. Кобельчук) міського палацу культури «Корабельний» (директор О. Чебан)...

Докладніше

"Фантазія…

30 листопада-1 грудня учасники народного ансамблю бально-спортивного танцю «Фантазія» (керівник Ю. Крижановський) міського палацу культури...

Докладніше

Протидія терори…

Для працівників культури проведено інформаційно-роз'яснювальну бесіду з питань протидії тероризму. Зокрема, 19 листопада заступник директора з...

Докладніше

Ритми радості-2…

Цими вихідними, 16 листопада, школа індійського танцю «Лакшмі» (керівниця Н. Конончук) взяла участь у ХІХ Всеукраїнському...

Докладніше

Яскраві перемог…

16 листопада завершився ІІ відбірковий тур обласного конкурсу хореографічного мистецтва «Перлина Прибужжя», що пройшов у...

Докладніше

Майстер-клас із…

9 листопада на Всеукраїнському рівні відзначався День працівників культури та майстрів народного мистецтва. Відзначення професійного...

Докладніше

Творчі перемоги…

10 листопада хореографічні колективи ММПК "Корабельний" (директор О. Чебан) продовжили досягати вершин на Олімпі творчості...

Докладніше

У професійне св…

09 листопада, у Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва, хореографічні колективи міського палацу...

Докладніше

Всеукраїнський …

"Рік натхненних творчих досягнень, вражаючих яскравих подій – таким запам’ятається 2019-й в культурному житті Миколаєва...

Докладніше

Вдалі виступи н…

03 листопада зразковий ансамбль сучасного танцю «Жемчужина» (керівниця Н. Кобельчук) міського палацу культури «Корабельний» (директор...

Докладніше

«Dance flight-2…

3 листопада танцівники народного ансамблю бально-спортивного танцю «Фантазія» (керівник Юрій Крижановський) міського палацу культури «Корабельний»...

Докладніше

Продемонструвал…

2 листопада в міському палаці культури «Корабельний» (директор Олексій Чебан) відбувся обласний конкурс вокальних колективів...

Докладніше

Школа індійсько…

26 жовтня в приміщенні Палацу культури будівельників відбулися змагання Південного регіону з сучасних танців, шоу-програм...

Докладніше

Учасники КСТ …

27 жовтня у ММПК "Корабельний" відбулися відкриті Всеукраїнські змагання зі спортивних танців "Зірки Миколаєва -...

Докладніше

75 років вигнан…

Творчий колектив міського палацу культури "Корабельний" (директор Олексій Чебан) та окремі учасники художньої самодіяльності долучилися...

Докладніше

Ансамбль "…

19-20 жовтня у конгресно-виставковому центрі «Парковий» м. Києва відбулися Міжнародні змагання з танцювального спорту «Ukrainian...

Докладніше

У ритмах танцю …

20 жовтня у фізкультурно-оздоровчому комплексі Корабельного району під егідою Асоціації сучасного та естрадного танцю України...

Докладніше

Стали переможця…

Солістки вокального об'єднання «Унісон» (керівниця Т. Єрохіна) міського палацу культури «Корабельний» (директор О. Чебан) привезли...

Докладніше

Підкорили Всеук…

19 жовтня у міському палаці культури «Корабельний» (директор Олексій Чебан) відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв «Миколаївська...

Докладніше

Якщо у кожного …

Завершення сьогоднішнього дня було наповнене позитивом і приємними моментами: творчий колектив ПК "Корабельний" привітав ТОВ...

Докладніше

Зразковий ансам…

  12 жовтня в м. Одеса відбувся Всеукраїнський хореографічний фестиваль "Energy dance", на якому вдало виступив...

Докладніше

Наші колективи …

14 жовтня,у світле православне свято - Покрова Пресвятої Богородиці, по вул. Соборній було галасно і...

Докладніше

Зорепад справжн…

12 жовтня в міському палаці культури "Корабельний" (директор Олексій Чебан) відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячої творчості...

Докладніше

Творча лаборато…

11 жовтня для керівників хореографічних колективів міських закладів культури клубного типу у міському палаці культури...

Докладніше

Подарували війс…

11 жовтня творчий колектив міського палацу культури «Корабельний» (директор О. Чебан) за підтримки адміністрації Корабельного...

Докладніше

На захисті наро…

19-21 вересня у смт. Коблево за ініціативи Національної хореографічної спілки України та підтримки Міністерства культури...

Докладніше

Перемоги "…

05 жовтня зразковий ансамбль сучасного танцю «Жемчужина» (керівник Наталя Кобельчук) міського палацу культури «Корабельний» (директор...

Докладніше

Відзначили потр…

Творчі колективи та окремі учасники художньої самодяльності міського палацу культури «Корабельний» долучилися до відзначення Міжнародного...

Докладніше

Всеукраїнський …

27-29 вересня в Миколаєві відбувся Всеукраїнський фестиваль національних культур «Дружба». Цьогорічний фестиваль пройшов у рамках реалізації...

Докладніше

«Кубок Миколаєв…

28 вересня в спортивній школі «Надія» відбулися Всеукраїнські змагання з танцювального спорту «Кубок Миколаєва-2019», що...

Докладніше

Реалізація патр…

Саме такого принципу дотримується Сергій Миколайович Параскун - козацький отаман Територіальної козацької громади міста Миколаєва...

Докладніше

Наші в Іспанії

З 10 по 16 вересня в іспанських містах Барселоні та Мальград де Мар пройшов ювілейний...

Докладніше

Звіт творчої ді…

Після закінчення відпустки керівники творчих колективів ММПК «Корабельний» разом зі своїми колективами активно увійшли в...

Докладніше

230 років м. Ми…

Святкування 230-ї річниці від дня заснування міста Миколаєва розпочалося із колиски нашої місцевості – Корабельного...

Докладніше

"Океаночка…

Яскравим завершенням дня п’ятниці – 6 вересня – став виступ солісток народного вокального ансамблю "Океаночка...

Докладніше

До військових -…

6 вересня творчий колектив міського палацу культури «Корабельний» (директор Олексій Чебан) завітав із творчим візитом...

Докладніше

"Вітовчани…

5 вересня в рамках ІV обласного виставкового циклу «Нові імена Миколаївщини» в Миколаївському обласному краєзнавчому...

Докладніше

Ансамбль танцю …

Напередодні 1 вересня зразковий ансамбль танцю "Водограй" (керівник Світлана Чебан) міського палацу культури "Корабельний" (директор...

Докладніше

Учасники ансамб…

У серпні місяці учасники  зразкового ансамблю сучасного танцю «Жемчужина» (керівник Наталія Кобельчук) міського палацу культури...

Докладніше

Яскраві творчі …

Липень – пора відпусток і канікул! Але не для творчих людей! Солістка студії естрадного вокалу...

Докладніше

У головні держа…

Творчі колективи міського палацу культури «Корабельний» (директор Олексій Чебан) подарували жителям Миколаївської області та всієї...

Докладніше

Прапор України …

  Шановні українці! Дорогі земляки, жителі й гості Корабельного району! 23 серпня 2004 року «…на вшанування багатовікової...

Докладніше

Скажемо "Н…

З метою відзначення Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми дирекція і колектив ММПК «Корабельний» вжив...

Докладніше

Наші колективи …

15 грудня 2018 року у Палаці молоді і студентів м. Херсон відбувся другий фестиваль аматорського...

Докладніше

Яскраво, з розм…

Святковий марафон тематичних заходів розпочався з 15 грудня благодійним концертом заслуженого артиста України, арт-волонтера Олександра...

Докладніше

Танець - їхнє ж…

30 листопада-01 грудня 2018 р. у м. Києві пройшли IDF ranking competition, Першість світу і...

Докладніше