Діяльність Миколаївського міського палацу культури «Корабельний», як і закладів культури  м. Миколаєва, як у 2019, так ы в 2020 р. році спрямована на  задоволення  культурних  потреб різних верств населення, збереження національної культурної спадщини, створення умов дозвілля, забезпечення подальшого зростання ролі духовної сфери у житті суспільства.

Загалом у 2019 році колективом ПК було організовано, проведено спільно з соціальними партнерами та одноосібно близько 250 культурно-масових заходів, концертів, виставок, навчальних семінарів і майстер-класів на різних майданчиках міста, області та за її межами, надавши культурні послуги понад 100 000 особам.

Станом на 05 березня 2020 р. у міському палаці культури «Корабельний» діє 33 клубних формування:

-         10 колективів, що знаходяться у штатному розписі. З них 7 носять звання – 4 «народний», 3 «зразковий»;

-         23 колективи, що працюють на громадських засадах.

-         4 колективи діють згідно договору цивільно-правового характеру.

За п’ять років існування нашого закладу культури в системі закладів культури міста Миколаєва спостерігається тенденція збільшення кількості клубних формувань:                                    

                     - 2015 р. – 20;               - 2018 р. – 29;

                     - 2016 р. – 26;               - 2019 р. – 32;

                          - 2017 р. – 27;               - 2020 р. – 33.

Як видно з наведених даних, щороку кількість клубних формувань зростає, що в свою чергу говорить про бажання громадян займатися творчістю й відвідувати колективи художньої самодіяльності для реалізації своїх культурних потреб і якісного й змістовного проведення дозвілля.

За п’ять років діяльності (липень 2015-березень 2020) клубні формування, любительські об’єднання та клуби за інтересами взяли участь у 338 фестивалях, конкурсах, оглядах, змаганнях, турнірах, семінарах-практикумах, творчих лабораторіях тощо різного рівня:

-         2015 р. (липень-грудень) – 47;           - 2018 р. – 66;

-         2016 р. – 53;                                         - 2019 р. – 108;

-         2017 р. – 48;                                         - 2020 р. (січень-березень) – 16.

Вагомою і знаковою подією 2019 року для закладу культури стало відзначення 60-річчя  з дня його заснування. З нагоди цієї дати дирекцією ПК було проведено ювілейне шоу «Палац – це ми!», під час якого відзначено  працівників установи, які працюють зараз, а також відмічено неоціненний вклад у розвиток закладу тих працівників, які працювали в ньому протягом 60 років.

Уперше за останні роки силами нашого колективу спільно з адміністрацією Корабельного району, УК та ОКС ММР було організовано великий новорічно-різдвяний ярмарок, що діяв у період з 19.12.2019 р. до 08.01.2020 р. У рамках цього масштабного дійства відбулося урочисте відкриття головної ялинки Корабельного району (19.12.2019 р.) та проведена театралізована концертно-розважальна програма. 18-метрова красуня-ялинка, що була встановлена саме до цієї дати, стала окрасою оновленої площі палацу культури. Біля зеленої красуні щодня зранку до вечора збиралися діти, дорослі, щоб у веселій атмосфері провести дозвілля.

Значної уваги працівниками закладу культури було приділено роботі з виявлення, фіксації, збереження та популяризації елементів НКС. Зокрема, колектив ПК став переможцями відбіркового туру та дипломантами ІІІ ст. І обласного огляду місцевих елементів НКС «Етно-традиції Миколаївщини», представивши на цей конкурс обряд «Сватання». А розповідь про випічки весільного короваю, записана від Бондар М. О. – учасниці народного вокального ансамблю «Вітовчани» - увійшла до ІІ частини збірки статей «Весільні традиції Миколаївщини. Покрово, Покрівонько, покрий мою голівоньку», упорядковану спеціалістами МОЦНТ та КОР.

На увагу заслуговує те, що на базі зразкового ансамблю танцю «Водограй» (керівниця С. В. Чебан) та зразкового ансамблю сучасного танцю «Жемчужина» (керівниця Н. М. Кобельчук) була проведена творча лабораторія «Інтеграція українського хореографічного мистецтва у європейський та світовий культурний простір» для  керівників хореографічних колективів ЗККТ м. Миколаєва.

Творчі колективи ММПК «Корабельний» брали активну участь у Міжнародних, Всеукраїнських, обласних і міських фестивалях, конкурсах, заходах навчально-практичного характеру, де проявляли високу художньо-естетичну підготовку, посідали призові місця вищого ґатунку, гідно представляючи місто Миколаїв і ПК «Корабельний».

Рівень творчого заходу

Роки та кількість заходів (кількість переможців: Гран-прі, І-ІІІ м.)

2017 р.

2018 р.

2019 р.

2020 р.

Міжнародний

7 (54)

6 (81)

11 (88)

2 (17)

Європейський

1 (5)

1 (7)

1 (35)

-

Всеукраїнський

24 (162)

24 (182)

47 (683)

8 (220)

- М. Плотнікова та В. Тернова, солістки студії естрадного вокалу «Звезда» (керівниця С. М. Овсяннікова), стали дипломантками І ст. Всеукраїнського фестивалю-конкурсу дитячої творчості «Сузір’я талантів». А ще М. Плотнікова виборола І м.  Всеукраїнського фестивалю-конкурсу мистецтв «Миколаївська осінь»;

- Єременко Ксенія стала абсолютною переможницею Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Миколаїв об’єднує таланти-2019» та виборола ІІ м. на Всеукраїнському конкурсі «Золотий голос країни». А Марія Берсан, найменша учасниця цього колективу, стала дипломанткою ІІ ст. Всеукраїнського Фестивалю-конкурсу мистецтв «Чорноморське сузір’я талантів» та ХІІІ Міжнародного конкурсу дитячо-юнацького естрадного вокального мистецтва «Vivat-Marin»;

- спортивні пари народного ансамблю бально-спортивного танцю «Фантазія» (керівник Ю. М. Крижановський) протягом року на високому рівні презентували свої хореографічні вміння на змаганнях із танцювального спорту Міжнародного, Національного та регіонального рівнів: Національний Кубок України з танцювального спорту, Мiжнародні змагання з танцювального спорту «Kyiv Open Championship 2019», Міжнародні змагання з танцювального спорту «East Ukrainian Cup», Національний Чемпіонат України з танцювального спорту, Чемпіонат світу серед молоді «10 танців» та Відкритий Чемпіонат України з танцювального спорту «Ukrainian Open Championships», Міжнародні відкриті змагання із танцювального спорту «Lviv winter cup-2019», лауреати І-ІІІ ст. Всеукраїнських офіційних змагань – Національний  Кубок з танцювального спорту 2020 р. та Мiжнародних змагань з танцювального спорту «KYIV Open Championship-2020» тощо;

         - Людмила Чайка, керівниця любительського об’єднання народної творчості «Чарівниця», стала учасницею V Міжнародного фестивалю української культури «Ukrania fest», що відбувся в м. Барселона, Королівство Іспанія;  

         - зразковий ансамбль танцю «Водограй» (керівниця С. В. Чебан) теж добре потрудився і зарекомендував себе на всеукраїнському рівні, здобувши дипломи Гран-прі Всеукраїнського рейтингового конкурсу з хореографічного мистецтва «ENERGY DANCE» та Всеукраїнського конкурсу-фестивалю мистецтв «Країна мрій – Україна». Також колектив посів ряд призових місць таких конкурсів, як ХV Регіональний фестиваль «Світ талантів – Південна Україна» Міжнародного дитячого фестивалю «Світ талантів», Відкритий міський конкурс героїко-патріотичної пісні і танцю, VI всеукраїнський відкритий багатожанрова фестиваль-конкурс мистецтв «Лиманські зорі» (де Кононович Тетяна здобула диплом за І м. та нагороду в спеціальній номінації «Майбутня зірка»), Всеукраїнський фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Миколаївські зорі-2019» тощо.

         - студія естетичної гімнастики «Flowers» (керівниця Д. В. Гайдар) виборола Гран-прі престижного Всеукраїнського творчого проєкту Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Миколаїв об’єднує таланти-2019», а також два Гран-прі та один Супер Гран-прі Всеукраїнського фестивалю-конкурсу мистецтв «Миколаївська осінь», Диплом Супер Гран-прі, Диплом Гран-прі Всеукраїнського фестивалю-конкурсу мистецтв «Миколаїв об’єднує таланти-2020»; два Гран-прі та Супер Гран-прі Всеукраїнського фестивалю «Найяскравіші таланти України» у номінації «Найкращий хореографічний колектив України»; 5 перших місць на IV Всеукраїнському фестивалі-конкурсі мистецтв  «Перлина Поділля», а також Гран-прі й 12 перших місць Всеукраїнського фестивалю мистецтв «Fest еnergy dance»;  

- вокальне об’єднання «Унісон» (керівниця Єрохіна Т. М.) завоювали Диплом Гран-прі Всеукраїнського фестивалю-конкурсу мистецтв «Миколаїв об’єднує таланти-2020»;

- народний вокальний ансамбль «Вітовчани» (керівник В. Й. Стефанюк) став володарем ІІ премії Міжнародного фестивалю-конкурсу народного хорового співу ім. В. І. Іжевського «Над Собом пісня дзвінко лине» (м. Іллінці Вінницької області);

- зразковий ансамбль сучасного танцю «Жемчужина» (керівниця Н. М. Кобельчук) на культурно-мистецьких рейтингових та класифікаційних турнірах і змаганнях європейського, міжнародного та Всеукраїнського рівнів. Колектив ансамблю виборов Дипломи Гран-прі Всеукраїнського фестивалю мистецтв «Music+ Dance fest», ІІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «NK Dance fest», Всеукраїнського фестивалю дитячої творчості «Сузір’я талантів»; завоював чимало перших місць і спеціальних нагород, зокрема, на Чемпіонаті України, національній першості й Всеукраїнських відкритих змаганнях зі стріт-дисциплін «Life in dance» (відбірковий етап на чемпіонат світу), Міжнародному танцювальному шоу-фестивалі «FEEL THE BEAT Dance Weekend»,  Міжнародний танцювальний рух «Бегущие по волнам» на Першість Європи, Регіональні змагання із сучасної хореографії «Energy dance», Всеукраїнський фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Миколаївські зорі-2019»; Диплом Гран-прі Всеукраїнського різножанрового  фестивалю-конкурсу мистецтв «Dance Fest» тощо;

- народний ансамбль циганської пісні і танцю «Бахтале» став лауреатом І ст. Міжнародного фестивалю «Танці народів світу», яскраво представивши самобутню культуру ромів та дипломантом І ст. Всеукраїнського конкурсу індійського, циганського танцю і фламенко «Намасте, досто! Пашэ Романи яг».

Як бачимо з таблиці, за період 2017-2019 р. наш заклад культури й м. Миколаїв були гідно представлені на міжнародній та європейській аренах; творчі проєкти всеукраїнського рівня посідали провідне місце в діяльності колективів. Перший квартал 2020 р. показує значну творчу активність колективів художньої самодіяльності, що також видно з таблиці.

Проте зазначимо, найвищий коефіцієнт  за роками складає у 2019 р., що знову ж таки випливає зі збільшення кількості клубних формувань, клубів за інтересами та любительських об’єднань. А це в свою чергу вкотре підкреслює, що інтерес займатися художньою творчістю, розвивати свій талант стрімко зростає серед жителів громади району й міста.

Загалом за зазначений період колективи художньої самодіяльності взяли участь й стали переможцями 24 міжнародних,  3 європейських і 95 всеукраїнських конкурсів, фестивалів, на яких свій талант представило 1 297 учасників художньої самодіяльності.

Не менш активними були наші колективи на заходах обласного, регіонального й міського рівнів: 27 – регіонального, 51 – обласного, 27 – міського, 6 – районного.

Рівень творчого заходу

Роки та кількість заходів

2017 р.

2018 р.

2019 р.

2020 р.

Регіональний

1

8

16

2

Обласний

9

20

20

2

Міський

7

7

8

2

Районний

2

2

1

1

           

 

 

 

 

 

 

 

Можемо з упевненістю констатувати, що Палац культури «Корабельний» здійснював свою основну діяльність, спрямовану на консолідацію  і розвиток української нації, проведення свят за народним календарем та відзначення пам’ятних дат, сприяння пропаганді здорового способу життя, формування художніх та естетичних смаків, розвитку пріоритетних напрямків народної художньої творчості та аматорського мистецтва.

Ми не зупиняємося на досягнутому, робимо висновки з допущених прорахунків і намагаємося у подальшому уникати їх, відточуючи свою професійну майстерність.

 

 

Новини

ЗВІТ про творчі…

№ Назва заходу, категорія диплому Дата та місце проведення Назва колективу Кількість учасників 1. Міський огляд-конкурс читців «Нас єднає Тарасове слово»   Диплом...

Докладніше

Не полишали тво…

Під час карантину ми розуміли, що треба діяти так, як того вимагають обставини. Із запровадженням...

Докладніше

Вагомі досягнен…

  Діяльність Миколаївського міського палацу культури «Корабельний», як і закладів культури  м. Миколаєва, як у 2019...

Докладніше

ЗВІТ про творч…

ЗВІТ про творчу діяльність ММПК «Корабельний» у І кварталі 2020 р. За вказаний звітний період – січень-березень...

Докладніше

Кубок Східної Е…

7 березня школа індійського танцю «Лакшмі»(керівниця Н. КОНОНЧУК) міського палацу культури «Корабельний» (директор О. ЧЕБАН)...

Докладніше

Майтер-клас для…

Напередодні 8 Березня – Міжнародного дня прав жінок і миру –  Людмила Чайка, керівниця любительського...

Докладніше

Наші найкращі ж…

Під таким гаслом 4 березня пройшов ряд святкових концертів і творчих привітань для жінок Корабельного...

Докладніше

Чемпіонат Півде…

Зразковий ансамбль сучасного танцю «Жемчужина»  (керівниця Н. КОБЕЛЬЧУК) міського палацу культури «Корабельний» (директор О. ЧЕБАН)...

Докладніше

На хвилях весни…

Творчий колектив міського палацу культури "Корабельний" (директор Олексій ЧЕБАН) весело та яскраво провів зиму й...

Докладніше

Ансамбль "…

З 28 лютого по 01 березня в Українському домі – міжнародному виставковому конгрес-центрі Києва свою...

Докладніше

Обласний конкур…

22 лютого в обласному художньому музеї ім. В. Верещагіна відбувся перший етап обласного конкурсу розмовного...

Докладніше

Фестиваль націо…

21 лютого у міському палаці культури "Корабельниий" за підтримки ГО "Миколаївська міська рада національних товариств...

Докладніше

Вдалі виступи н…

Продовжуючи тему фестивалю всеукраїнського рівня, зазначимо, що подібні творчі заходи для цього колективу є прекрасною...

Докладніше

Всеукраїнський …

15-16 лютого у ПК "Дружба" м. Южне Одеської області відбувся Всеукраїнський різножанровий фестиваль-конкурс мистецтв «Dance...

Докладніше

Першість Одеси-…

Спортивні пари народного ансамблю бально-спортивного танцю "Фантазія" (керівник Ю. КРИЖАНОВСЬКИЙ), які є дійсними членами КСТ...

Докладніше

"Бхарат…

15 лютого в міському палаці культури "Корабельний" відбулися відкриті Всеукраїнські змагання із сучасних танців і...

Докладніше

Творча майстерн…

13 лютого, у переддень Дня Святого Валентина (Дня усіх закоханих), у міському палаці культури "Корабельний...

Докладніше

Яскраві виступи…

Спортивні пари народного ансамблю бально-спортивного танцю "Фантазія" (керівник Ю. КРИЖАНОВСЬКИЙ), які є дійсними членами КСТ...

Докладніше

Майстер-клас ві…

10 лютого  Людмила Чайка, керівниця любительського об'єднання народної творчості «Чарівниця» міського палацу культури «Корабельний» (директор...

Докладніше

Зимовий кубок Г…

08 лютого в танцювальному центрі «Грація» Обласного палацу культури пройшли змагання зі спортивних танців «Зимовий...

Докладніше

Вдалий виступ т…

1-2 лютого у столиці нашої держави – м. Києві –  відбулися  Всеукраїнські офіційні змагання –...

Докладніше

Яскраві та враж…

01 лютого в ККЗ "Ювілейний" (м. Херсон) відбувся Всеукраїнський фестиваль виконавців східних танців "Energy Dance...

Докладніше

Art fest "…

24-26 січня в актовій залі ЧНУ ім. П. Могили стартував XV фестиваль мистецтв «Зірки Причорномор'я-2020»...

Докладніше

Art fest "…

26 січня в актовій залі ЧНУ ім. П. Могили пройшов третій етап XV фестивалю мистецтв...

Докладніше

Art fest "…

Art fest "Зірки Причорномор'я": танцювальне асорті. 25 січня в ЧНУ ім. П. Могили відбувся другий конкурсний...

Докладніше

Art fest "…

24 січня в актовій залі ЧНУ ім. П. Могили стартував XV фестиваль мистецтв "Зірки Причорномор'я-2020...

Докладніше

Поговорили про …

22 січня, у День Соборності України, М. Коровай, заступник директора з культурно-масової діяльності ММПК "Корабельний...

Докладніше

Майстер-клас дл…

21 січня на базі зразкового ансамблю танцю "Водограй" міського палацу культури "Корабельний" (директор Олексій Чебан)...

Докладніше

Вдалий початок …

Зразковий ансамбль сучасного танцю «Жемчужина» (керівниця Наталя Кобельчук) міського палацу культури «Корабельний (директор Олексій Чебан)...

Докладніше

Щедрували для в…

13 січня солістки народного вокального ансамблю «Океаночка» (керівник С. Реутов) ПК «Корабельний» (директор О. Чебан)...

Докладніше

Засяяли весело …

Ось і добігає завершення зимовий цикл свят. Позаду гаряча новорічна підготовка, відзначення якої всі ми...

Докладніше

Привітали війсь…

День Збройних Сил України — святковий день на честь ЗСУ. Встановлений постановою ВРУ 1993 року...

Докладніше

Ксенія Єременко…

7 грудня 2019 р. у Херсонському обласному палаці молоді відбулися  фінали творчих проєктів «Золотий голос...

Докладніше

"Жемчужина…

Наприкінці листопада – напочатку грудня зразковий ансамбль сучасного танцю «Жемчужина» (керівниця Н. Кобельчук) міського палацу...

Докладніше

Вдалі виступи …

Зразковий ансамбль сучасного танцю «Жемчужина» (керівниця Н. Кобельчук) міського палацу культури «Корабельний» (директор О. Чебан)...

Докладніше

"Фантазія…

30 листопада-1 грудня учасники народного ансамблю бально-спортивного танцю «Фантазія» (керівник Ю. Крижановський) міського палацу культури...

Докладніше

Протидія терори…

Для працівників культури проведено інформаційно-роз'яснювальну бесіду з питань протидії тероризму. Зокрема, 19 листопада заступник директора з...

Докладніше

Ритми радості-2…

Цими вихідними, 16 листопада, школа індійського танцю «Лакшмі» (керівниця Н. Конончук) взяла участь у ХІХ Всеукраїнському...

Докладніше

Яскраві перемог…

16 листопада завершився ІІ відбірковий тур обласного конкурсу хореографічного мистецтва «Перлина Прибужжя», що пройшов у...

Докладніше

Майстер-клас із…

9 листопада на Всеукраїнському рівні відзначався День працівників культури та майстрів народного мистецтва. Відзначення професійного...

Докладніше

Творчі перемоги…

10 листопада хореографічні колективи ММПК "Корабельний" (директор О. Чебан) продовжили досягати вершин на Олімпі творчості...

Докладніше

У професійне св…

09 листопада, у Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва, хореографічні колективи міського палацу...

Докладніше

Всеукраїнський …

"Рік натхненних творчих досягнень, вражаючих яскравих подій – таким запам’ятається 2019-й в культурному житті Миколаєва...

Докладніше

Вдалі виступи н…

03 листопада зразковий ансамбль сучасного танцю «Жемчужина» (керівниця Н. Кобельчук) міського палацу культури «Корабельний» (директор...

Докладніше

«Dance flight-2…

3 листопада танцівники народного ансамблю бально-спортивного танцю «Фантазія» (керівник Юрій Крижановський) міського палацу культури «Корабельний»...

Докладніше

Продемонструвал…

2 листопада в міському палаці культури «Корабельний» (директор Олексій Чебан) відбувся обласний конкурс вокальних колективів...

Докладніше

Школа індійсько…

26 жовтня в приміщенні Палацу культури будівельників відбулися змагання Південного регіону з сучасних танців, шоу-програм...

Докладніше

Учасники КСТ …

27 жовтня у ММПК "Корабельний" відбулися відкриті Всеукраїнські змагання зі спортивних танців "Зірки Миколаєва -...

Докладніше

75 років вигнан…

Творчий колектив міського палацу культури "Корабельний" (директор Олексій Чебан) та окремі учасники художньої самодіяльності долучилися...

Докладніше

Ансамбль "…

19-20 жовтня у конгресно-виставковому центрі «Парковий» м. Києва відбулися Міжнародні змагання з танцювального спорту «Ukrainian...

Докладніше

У ритмах танцю …

20 жовтня у фізкультурно-оздоровчому комплексі Корабельного району під егідою Асоціації сучасного та естрадного танцю України...

Докладніше

Стали переможця…

Солістки вокального об'єднання «Унісон» (керівниця Т. Єрохіна) міського палацу культури «Корабельний» (директор О. Чебан) привезли...

Докладніше

Підкорили Всеук…

19 жовтня у міському палаці культури «Корабельний» (директор Олексій Чебан) відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв «Миколаївська...

Докладніше

Якщо у кожного …

Завершення сьогоднішнього дня було наповнене позитивом і приємними моментами: творчий колектив ПК "Корабельний" привітав ТОВ...

Докладніше

Зразковий ансам…

  12 жовтня в м. Одеса відбувся Всеукраїнський хореографічний фестиваль "Energy dance", на якому вдало виступив...

Докладніше

Наші колективи …

14 жовтня,у світле православне свято - Покрова Пресвятої Богородиці, по вул. Соборній було галасно і...

Докладніше

Зорепад справжн…

12 жовтня в міському палаці культури "Корабельний" (директор Олексій Чебан) відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячої творчості...

Докладніше

Творча лаборато…

11 жовтня для керівників хореографічних колективів міських закладів культури клубного типу у міському палаці культури...

Докладніше

Подарували війс…

11 жовтня творчий колектив міського палацу культури «Корабельний» (директор О. Чебан) за підтримки адміністрації Корабельного...

Докладніше

На захисті наро…

19-21 вересня у смт. Коблево за ініціативи Національної хореографічної спілки України та підтримки Міністерства культури...

Докладніше

Перемоги "…

05 жовтня зразковий ансамбль сучасного танцю «Жемчужина» (керівник Наталя Кобельчук) міського палацу культури «Корабельний» (директор...

Докладніше

Відзначили потр…

Творчі колективи та окремі учасники художньої самодяльності міського палацу культури «Корабельний» долучилися до відзначення Міжнародного...

Докладніше

Всеукраїнський …

27-29 вересня в Миколаєві відбувся Всеукраїнський фестиваль національних культур «Дружба». Цьогорічний фестиваль пройшов у рамках реалізації...

Докладніше

«Кубок Миколаєв…

28 вересня в спортивній школі «Надія» відбулися Всеукраїнські змагання з танцювального спорту «Кубок Миколаєва-2019», що...

Докладніше

Реалізація патр…

Саме такого принципу дотримується Сергій Миколайович Параскун - козацький отаман Територіальної козацької громади міста Миколаєва...

Докладніше

Наші в Іспанії

З 10 по 16 вересня в іспанських містах Барселоні та Мальград де Мар пройшов ювілейний...

Докладніше

Звіт творчої ді…

Після закінчення відпустки керівники творчих колективів ММПК «Корабельний» разом зі своїми колективами активно увійшли в...

Докладніше

230 років м. Ми…

Святкування 230-ї річниці від дня заснування міста Миколаєва розпочалося із колиски нашої місцевості – Корабельного...

Докладніше

"Океаночка…

Яскравим завершенням дня п’ятниці – 6 вересня – став виступ солісток народного вокального ансамблю "Океаночка...

Докладніше

До військових -…

6 вересня творчий колектив міського палацу культури «Корабельний» (директор Олексій Чебан) завітав із творчим візитом...

Докладніше

"Вітовчани…

5 вересня в рамках ІV обласного виставкового циклу «Нові імена Миколаївщини» в Миколаївському обласному краєзнавчому...

Докладніше

Ансамбль танцю …

Напередодні 1 вересня зразковий ансамбль танцю "Водограй" (керівник Світлана Чебан) міського палацу культури "Корабельний" (директор...

Докладніше

Учасники ансамб…

У серпні місяці учасники  зразкового ансамблю сучасного танцю «Жемчужина» (керівник Наталія Кобельчук) міського палацу культури...

Докладніше

Яскраві творчі …

Липень – пора відпусток і канікул! Але не для творчих людей! Солістка студії естрадного вокалу...

Докладніше

У головні держа…

Творчі колективи міського палацу культури «Корабельний» (директор Олексій Чебан) подарували жителям Миколаївської області та всієї...

Докладніше

Прапор України …

  Шановні українці! Дорогі земляки, жителі й гості Корабельного району! 23 серпня 2004 року «…на вшанування багатовікової...

Докладніше

Скажемо "Н…

З метою відзначення Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми дирекція і колектив ММПК «Корабельний» вжив...

Докладніше

Наші колективи …

15 грудня 2018 року у Палаці молоді і студентів м. Херсон відбувся другий фестиваль аматорського...

Докладніше

Яскраво, з розм…

Святковий марафон тематичних заходів розпочався з 15 грудня благодійним концертом заслуженого артиста України, арт-волонтера Олександра...

Докладніше

Танець - їхнє ж…

30 листопада-01 грудня 2018 р. у м. Києві пройшли IDF ranking competition, Першість світу і...

Докладніше